2 ва 3 ноябр кунлари Silk Road Samarkand туристик марказида XVI Верона Евроосиё иқтисодий форуми бўлиб ўтади.
У бизнес вакиллари, молия институтлари, сиёсат ва жамоат арбоблари, ўнлаб мамлакатлар дипломатлари ўртасида алоқа ўрнатиш учун шароит яратишга қаратилган.
Маданий дастур доирасида N.I.C.E. янги италян киноси кинофестивали бўлиб ўтади, машҳур италиялик ижрочилар “Сан-Ремо юлдузлари” концертида қатнашадилар.
Шунингдек, Флоренция ва Самарқанд керамика кўргазмаси ташкил қилинади. Концерт ва кўргазмага кириш бепул.
Форумни веб-сайтида рўйхатдан ўтиб, бепул Форумда иштирок этиш мумкин: https://reg.forumverona.com/ru/registration

2 и 3 ноября в туристическом центре Silk Road Samarkand пройдет XVI веронский евразийский экономический форум.
2 и 3 ноября в туристическом центре Silk Road Samarkand пройдет XVI веронский евразийский экономический форум. Он ориентирован на создание условий для налаживания коммуникации между представителями бизнеса, финансовых институтов, политических и общественных деятелей, дипломатов из десятков стран.
В рамках культурной программы пройдет кинофестиваль нового итальянского кино N.I.C.E., популярные итальянские исполнители выступят на концерте «Звезды Сан-Ремо».
А также будет выставка керамики из Флоренции и Самарканда. Доступ на концерт и выставку – свободный.
Участие в Форуме бесплатное, с обязательной регистрацией на сайте Форума: https://reg.forumverona.com/ru/registration