Hurmatli Samarqandliklar va shahrimiz mehmonlari! 16-19 oktabr kunlari “Silk Road Samarkand” turistik markazidagi “Boqiy shahar”da gastronomik festival boʻlib oʻtadi.
Hurmatli Samarqandliklar va shahrimiz mehmonlari!
16-19 oktabr kunlari “Silk Road Samarkand” turistik markazidagi “Boqiy shahar”da gastronomik festival boʻlib oʻtadi.
Unda O‘zbekiston Respublikasining barcha viloyatlaridan kelgan eng yaxshi oshpazlar o‘zbek milliy taomlarini tayyorlash bo‘yicha o‘z mahoratini namoyish etadi.
Shu bilan birga, gastronomik festivalda Samarqanddagi mashhur restoranlarning oshpazlari ham ishtirok etadi.
Barcha Samarqandliklarni va shahrimiz mehmonlarini
16,17,18,19-oktabr kunlari soat 11:00 dan boshlab
“Boqiy shahar”dagi gastronomik festivalga
tashrif buyurishga va eng sara oshpazlar ijrosidagi o‘zbek milliy taomlarini tatib ko‘rishga taklif qilamiz!

Дорогие Самаркандцы и гости нашего города! С 16 по 19 октября в «Вечном городе» туристического центра Silk Road Samarkand пройдёт гастрономический фестиваль!
Дорогие Самаркандцы и гости нашего города!
С 16 по 19 октября в «Вечном городе» туристического центра Silk Road Samarkand пройдёт гастрономический фестиваль!
Лучшие повара со всех регионов Республики Узбекистан будут демонстрировать своё мастерство в приготовлении блюд узбекской национальной кухни.
Вместе с тем шеф-повара известных ресторанов Самарканда примут участие в гастрономическом фестивале.
Приглашаем всех Самаркандцев и гостей нашего города
16,17,18,19 октября
с 11. 00 часов посетить гастрономический фестиваль в "Вечном городе" и попробовать блюда узбекской национальной кухни в исполнении лучших шеф-поваров!